Jesteśmy szkołą z tradycjami, istniejemy od 2000 roku, dobrze przygotowaliśmy do porodu tysiące kobiet i par.
Może Was to zaskoczy, ale naszym głównym celem nie jest jedynie pogłębienie Waszej wiedzy w zakresie porodu.

Jesteśmy bowiem przekonane, że aby urodzić potrzebna jest nie tyle wiedza, ile wiara w swoje możliwości. Wieloletnie doświadczenie, również osobiste, pokazuje nam, że taka wiara nie tylko wpływa na samopoczucie przyszłych rodziców, ale również pozytywnie przekłada się na przebieg porodu. Taką postawę staramy się budować i wzmacniać poprzez dzielenie się z Wami naszym doświadczeniem, umiejętnościami i w końcu również – wiedzą: poprzez wykłady, dyskusje, zajęcia praktyczne, gimnastykę i ćwiczenia relaksacyjne. Chcemy Wam dać przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa, a to oznacza, że uczciwie i rzetelnie odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości.
Od uczestników naszych zajęć wiemy, że zwykle udaje nam się zredukować nadmierny lęk przed porodem i pomóc pokonać rozmaite opory związane z obcowaniem z maleńkim dzieckiem.
Pomagamy też przygotować się do karmienia piersią przez rozwiewanie rozmaitych wątpliwości, walkę z mitami, którymi obrosła ta problematyka, oraz podpowiadanie Wam, co robić w zaskakujących sytuacjach.
Mówimy o naturalnych, choć czasem trudnych i pozornie niezrozumiałych doświadczeniach kobiet i mężczyzn oczekujących na narodzenie dziecka. Skoro mowa o mężczyznach, warto wspomnieć, że spora część programu przeznaczona jest właśnie dla Was! Zapraszamy!